Ośrodek Szkoleniowy - KURSO

Kursy na uprawnienia SEP do 1 kV – G1, G2, G3

Kurs na sprężarki

Kurs na sprężarki

Prace kontrolno- pomiarowe

Prace kontrolno- pomiarowe

Organizujemy kursy na uprawnienia SEP do 1 kV w kategoriach G1, G2, G3 – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w Kurso!

Kursy na uprawnienia SEP do 1 kV – G1, G2, G3

Zapraszamy do wybrania naszego kursu na uprawnienia SEP – dzięki naszemu ośrodkowi szkoleniowemu można uzyskać uprawnienia do 1kV. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji zajęć pozwalających na podejście do egzaminu na uprawnienia SEP do 1 kV w kategoriach G1, G2 oraz G3.

Prowadzimy kursy na uprawnienia SEP w następującym zakresie:

  • G1 – sieci, instalacje i urządzenia elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające i zużywające energię elektryczną
  • G2 – sieci, instalacje i urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło
  • G3 – sieci, instalacje i urządzenia gazowe wytwarzające, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające paliwa gazowe

Organizowany przez nas kurs SEP pozwala na podejście do egzaminów przed komisjami SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich) lub też przed innymi komisjami powoływanymi przez Urząd Regulacji Energetyki (URE) takimi jak: Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne (PSE), Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego (SITPS lub SITSpoż), Stowarzyszenie Inżynierów Mechaników Polskich (SIMP).

Dokładamy wszelkich starań, aby nauka razem z nami okazała się jak najbardziej efektywna, a uprawnienia budowlane elektryczne można było uzyskać bez problemów. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem pozwalającym nam na uzyskanie bardzo dobrych wyników – posiadamy wysoką zdawalność. Zatrudniamy wykwalifikowanych instruktorów, dzięki którym egzamin SEP nie będzie żadnym problemem. Dodatkowo także, jeżeli interesują cię uprawnienia SEP, cena u nas jest naprawdę bardzo atrakcyjna.

Więcej informacji o tym, jak uzyskać uprawnienia SEP 1kV w poszczególnych kategoriach można znaleźć na naszej stronie. W razie dodatkowych pytań pozostajemy także do dyspozycji.

Kurso – uprawnienia SEP – Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!


Więcej informacji:

Zapisz się na rozmowę

Podaj nam numer kontaktowy

1 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie

ZAPISY: +48 22 208 38 38