...
Ośrodek Szkoleniowy - KURSO

Kursy na uprawnienia do 1 kV – G1, G2, G3

Kursy na uprawnienia do 1 kV – G1, G2, G3

Zapraszamy do wybrania naszego kursu na uprawnienia G1, G2, G3 – dzięki naszemu ośrodkowi szkoleniowemu można uzyskać uprawnienia do 1kV. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji zajęć pozwalających na podejście do egzaminu.

Prowadzimy kursy na uprawnienia w następującym zakresie:

  • G1 – sieci, instalacje i urządzenia elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające i zużywające energię elektryczną
  • G2 – sieci, instalacje i urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło
  • G3 – sieci, instalacje i urządzenia gazowe wytwarzające, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające paliwa gazowe

Organizowany przez nas kurs pozwala na podejście do egzaminów przed komisjami SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich), Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne (PSE), Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego (SITPS lub SITSpoż), Stowarzyszenie Inżynierów Mechaników Polskich (SIMP).

Dokładamy wszelkich starań, aby nauka razem z nami okazała się jak najbardziej efektywna, a uprawnienia budowlane elektryczne można było uzyskać bez problemów. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem pozwalającym nam na uzyskanie bardzo dobrych wyników – posiadamy wysoką zdawalność. Zatrudniamy wykwalifikowanych instruktorów, dzięki którym egzamin nie będzie żadnym problemem. Dodatkowo także, jeżeli interesują cię uprawnienia G1, G2, G3, cena u nas jest naprawdę bardzo atrakcyjna.

Więcej informacji o tym, jak uzyskać uprawnienia G1, G2, G3 1kV w poszczególnych kategoriach można znaleźć na naszej stronie. W razie dodatkowych pytań pozostajemy także do dyspozycji.

Kurso – uprawnienia G1, G2, G3 – Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Zapisz się na rozmowę
Podaj nam numer kontaktowy
4 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie

ZAPISY: +48 22 208 38 38