Mokymo centras - KURSO

Mokymai priešgaisrinių taisyklių srityje

Teoriniai ir praktiniai užsiėmimai

Oferujemy kompleksowe szkolenie PPOŻ w KURSO centras. Zapewniamy bogaty program zajęć oraz wykłady prowadzone przez specjalistów. Dojeżdżamy do każdego miasta w Polsce. Po szczegóły zachęcamy do kontaktu. 

Zagadnienia omawiane na zajęciach 

Szkolenie jest oparte na dwóch częściach – teoretycznej i praktycznej. Oto jakie tematy mogą być poruszane na zajęciach: 

  • rozpoznanie zagrożenia pożarowego na miejscu pracy, 
  • rozmieszczenie sprzętu gaśniczego – odpowiednie instruowanie, 
  • instrukcja pożarowa w zakładzie pracy, 
  • informacje o oznaczeniach ewakuacyjnych, 
  • zapoznanie z oznaczeniem pożarowym budynku, 
  • proces prowadzenia ewakuacji, 
  • przeprowadzenie procedur związanych z alarmowaniem, 
  • obsługa sprzętu gaśniczego, np. gaśnica, 
  • nauka pierwszej pomocy. 

Klausimai gali būti laisvai pratęsiami ir koreguojami atsižvelgiant į kliento lūkesčius. Dėl to darbuotojai gali įgyti geriausias žinias, atitinkančias jų darbo pobūdį. Užsiėmimų metu rengiame įvairius pasirodymus, dalyviai gali dalyvauti praktiniuose užsiėmimuose. Verta žinoti, kad baigę mokymus kiekvienas gauna atitinkamą pažymėjimą. Taip žinios patvirtinamos dokumento forma. 

Priešgaisrinė apsauga darbo vietoje

Kodėl verta? 

Zgodnie z art. 209 Kodeksu pracy, pracodawca ma obowiązek wyznaczyć pracowników, aby wykonywali zadania w razie pożaru, takie jak ewakuacja. Musi też zapewnić odpowiednie środki do zwalczania ognia. Aby mieć pewność, że należycie wywiążą się Państwo z tego obowiązku prawnego, należy przeprowadzić szkolenie w zakresie przepisów przeciwpożarowych. Najlepszym wyjściem jest organizacja takiego kursu dla całego personelu. Dzięki temu cała firma będzie bezpieczniejsza, gdy dojdzie do pożaru: pracownicy będą wiedzieć jak się zachować, a także jak udzielić pomocy poszkodowanym. Po przebytym szkoleniu pracownik będzie również wiedział, co zrobić, gdy w jego własnym domu wybuchnie pożar, a także dowie się, jak postępować w przypadku oparzeń. 

Ką mes siūlome? 

Ośrodek KURSO oferuje Państwu szkolenia z przepisów przeciwpożarowych. Co charakteryzuje nasze szkolenia? 

Patirtis Mūsų darbuotojai yra tinkamai kvalifikuoti vesti tokio tipo kursus ir turi ilgametę patirtį. 
Modernumas Įranga, kurią tiekiame publikai, taip pat mūsų patalpos pateisins net išrankiausių lūkesčius. 
Aktyvinimas Mokymų programa įtraukianti ir išskirtinai turtinga – joje taip pat yra praktinių pratimų. 

Kurs jest przeznaczony dla tych, którzy zaczynają pracę na swoim stanowisku. Takie szkolenie przede wszystkim służy wprowadzeniu do przepisów PPOŻ. Również dzięki temu poznaje się zasady postępowania w przypadku pożaru.  

Profesionalumas 

Nasze kursy charakteryzuje wysoka jakość. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu instruktorów, jesteśmy świadomi potrzeb naszych zleceniodawców. Wszystkie nasze szkolenia są prowadzone w nowoczesnych salach z odpowiednim sprzętem. Dzięki niemu jest możliwe prowadzenie zajęć w dogodnych warunkach i w atrakcyjnej formie. Angażujemy także uczestników do wykonywania różnych aktywności, przez co szkolenie jest o wiele ciekawsze. Program kursu jest stale aktualizowany w oparciu o najnowsze przepisy i wytyczne. Wszystko to gwarantuje pełen profesjonalizm kształcenia w Ośrodku KURSO. 

grafika reklamująca szkolenie

Kur vyksta kursai? 

Szkolenia odbywają się w naszych ośrodkach szkoleniowych bądź w siedzibie klienta. Przeprowadzamy kursy na terenie całej Polski, a nawet poza jej granicami. Można się zapisać na szkolenie odbywające się na miejscu w formie otwartej bądź zamkniętej. W kursie otwartym biorą udział wszyscy, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje. W przypadku szkolenia o charakterze zamkniętym, uczestnikami są osoby z danej grupy zorganizowanej. Kursy prowadzimy w różnych terminach. Jeśli chcą Państwo zorganizować zajęcia na terenie swojego zakładu pracy, istnieje taka możliwość! Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie w dowolnie wskazanym miejscu niezależnie od tego, czy to sala szkoleniowa, czy Państwa zakład pracy. 

Citata 

Cena w naszym ośrodku zależy m.in. od liczby uczestników. Mamy rabaty dla większych grup zorganizowanych. Aby dowiedzieć się więcej i otrzymać wycenę, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. 

KURSO centras 

Ośrodek KURSO ma w swojej ofercie nie tylko kursy. W przypadku, gdy potrzebne są inne usługi w zakresie przepisów przeciwpożarowych, jesteśmy do Państwa dyspozycji. W razie potrzeby jesteśmy w stanie dokonać konserwacji, przeglądu czy naprawy sprzętu gaśniczego. Te usługi i wiele innych oferujemy w korzystnych cenach. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie Państwo na naszej stronie. Znajomość przepisów przeciwpożarowych jest kluczowa dla bezpieczeństwa firmy, dlatego tym bardziej zachęcamy do wzięcia udziału w naszych szkoleniach i skorzystania z oferty naszych innych usług w tym zakresie. Wiedza na temat zapobiegania pożarom jest naprawdę przydatna zarówno na stanowisku pracy, jak i w życiu codziennym. 


Daugiau informacijos:

Užsiregistruokite į pokalbį
Suteikite mums savo kontaktinį numerį
10 žmonės užsisakė skambutį šiandien

Artimiausiu metu jums paskambinsime

REGISTRACIJA: +48 22 208 38 38