O nas

Ośrodek szkoleniowy Kurso – o nas

Kurso to profesjonalny ośrodek szkoleniowy specjalizujący się w prowadzeniu kursów zawodowych – oferuje kursy UDT i inne.

O nas

Ośrodek szkoleniowy Kurso posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji kursów i szkoleń zawodowych. Nasza specjalność to między innymi kursy na uprawnienia elektryczne do 1kV i szkolenia UDT.

Oferujemy zajęcia pozwalające uzyskać uprawnienia UDT dla operatorów i konserwatorów urządzeń transportu bliskiego (UTB), między innymi podesty ruchome przejezdne, suwnice, żurawie, ładowarki teleskopowe, HDS, można u nas odbyć ponadto kurs na wózki widłowe, a także kursy zgrzewania i na uprawnienia spawalnicze.

Dzięki temu, że prowadzimy współpracę z Urzędem Dozoru Technicznego, a także innymi branżowymi instytucjami, nasi kursanci otrzymują zawsze kompleksowe i profesjonalne przygotowanie, dlatego też zdanie egzaminów na uprawnienia razem z Kurso jest jeszcze łatwiejsze.

Warszawa to główny obszar, na którym koncentrujemy swoją działalność, ale prowadzimy zajęcia również w ośrodkach lokalnych. Ponadto jesteśmy w stanie zorganizować dla naszych klientów szkolenia w trybie zamkniętym – są one przeznaczone przede wszystkim dla grup pracowników. W przypadku takich zajęć jesteśmy także w stanie dopasować je indywidualnie do potrzeb zamawiającego.

Wychodzimy naprzeciwko potrzebom naszych klientów. Jesteśmy firmą elastyczną, rzetelną, która jest stale gotowa do pomocy. Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, zachęcamy do skontaktowania się z nami – odpowiemy wyczerpująco i przygotujemy indywidualną ofertę.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego ośrodka i zachęcamy do skorzystania z naszych usług!