...
Ośrodek Szkoleniowy - KURSO

Operatorzy UDT

W naszym ośrodku KURSO oferujemy klientom szeroką gamę kursów zawodowych. Dzięki nim mogą zdobyć Państwo między innymi uprawnienia na suwnice, ładowarki teleskopowe, podesty ruchome, uprawnienia elektryczne do 1kV, uprawnienia spawalnicze czy uprawnienia na wózki widłowe. Warszawa to nasz główny obszar działania – tutaj znajduje się nasza siedziba, ale również jesteśmy w stanie zorganizować zajęcia na terenie całej Polski.

Zależy nam na tym, aby każdy z uczestników naszych zajęć otrzymał podczas nich niezbędne przygotowanie do podjęcia pracy na wybranym przez siebie stanowisku. Dlatego też są one w naszym ośrodku kompleksowe i uwzględniają najnowsze przepisy, co powoduje, że biorące w nich udział osoby otrzymują całościowe przygotowanie nie tylko do podejścia do egzaminu, ale również do codziennej pracy zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Nasza oferta w KURSO to przede wszystkim:

  • kurs na podesty ruchome
  • kurs na ładowarki teleskopowe
  • kurs na suwnice
  • kurs na żurawie
  • kurs HDS
  • szkolenie operatora wózka widłowego
  • kurs na uprawnienia do 1 kV
  • kurs spawacza – Warszawa
  • kursy zgrzewania doczołowego, mufowego i elektrooporowego (HS+HM+HMS)

Zajęcia składają się z części teoretycznej, która porusza kwestie teorii budowy i obsługi danych urządzeń, a także kwestie BHP i dozoru technicznego, ponadto także włączają one część praktyczną, w trakcie której uczestnicy mogą dowiedzieć się, w jaki sposób prowadzić prace z użyciem danych urządzeń. Kursy kończą się egzaminami, których pozytywne zaliczenie daje uprawnienia do pracy na danym stanowisku.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, wtedy prosimy o zapoznanie się z aktualnymi informacjami dostępnymi na stronie, a w szczególności z harmonogramem zajęć otwartych, czyli przeznaczonych dla każdego zainteresowanego. Także istnieje możliwość organizacji zajęć w formie zamkniętej – dla grup. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich dodatkowych informacji w tym właśnie zakresie.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie!

Zapisz się na rozmowę
Podaj nam numer kontaktowy
4 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie

ZAPISY: +48 22 208 38 38