...
Ośrodek Szkoleniowy - KURSO

Kurs G1

Zapraszamy na kurs G1 pozwalający na uzyskanie uprawnień na sieci, instalacje i urządzenia elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające i zużywające energię elektryczną.

Kurs G1

W ośrodku szkoleniowym Kurso prowadzimy kursy na uprawnienia w kategorii G1 – pozwalają one na uzyskanie uprawnień na sieci, instalacje i urządzenia elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające i zużywające energię elektryczną.

Nasz kurs jest dostępny dla osób chcących pracować na stanowisku związanym z eksploatacją i dozorem urządzeń zaliczanych do kategorii G1.

Prowadzony przez nasz ośrodek kurs G1 dotyczy eksploatacji i dozoru urządzeń i instalacji elektroenergetycznych do 1 kV i obejmuje:

  • elektryczne sieci trakcyjne
  • sieci elektryczne oświetlenia ulic
  • sprzęt elektrotermiczny
  • urządzenia pomiarowe i kontrolne
  • urządzenia prądotwórcze, sieci i instalacji elektroenergetyczne o napięciu poniżej 1 kV
  • urządzenia przeciwwybuchowe
  • urządzenia przeznaczone do elektrolizy
  • zespoły prądotwórcze z mocą powyżej 50 W

Podczas zajęć poruszamy szeroką tematykę pozwalającą naszym kursantom na uzyskanie uprawnienia G1 do 1 kV. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem i zatrudniamy doświadczonych instruktorów – to podstawa wysokiej jakość kształcenia w Kurso i jednocześnie łatwego zdania egzaminu.

Do egzaminu można podejść przed komisjami SEP lub komisjami takich stowarzyszeń jak: Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne (PSE), Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego (SITPS lub SITSpoż), Stowarzyszenie Inżynierów Mechaników Polskich (SIMP) oraz innymi zatwierdzonymi przez Urząd Regulacji Energetyki.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi terminami kursów w naszym ośrodku. Prowadzimy również zajęcia dla grup zamkniętych – jesteśmy w stanie poprowadzić je w dowolnym miejscu i terminie wskazanym przez klienta.

Zapraszamy serdecznie do wybrania naszego ośrodka Kurso!


Zapisz się na rozmowę
Podaj nam numer kontaktowy
51 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie

ZAPISY: +48 22 208 38 38