Publikacje

Dźwigi – żurawie samojezdne

Zapraszamy na specjalistyczne kursy UDT na żurawie samojezdne. To kompleksowa oferta, jaka spełni wszelkie oczekiwania. Nasze szkolenia UDT to profesjonalna kadra fachowców, którzy doskonale przekażą wiedzę i jednocześnie zapewnią praktyczne umiejętności, jakie są niezbędne w przypadku, gdy chodzi o uprawnienia UDT Warszawa. Każdy operator dźwigu powinien posiadać konkretne zdolności iCzytaj więcej »

Podnośniki nożycowe

Kurs na podnośniki nożycowe to doskonałe rozwiązanie, jakie umożliwia uzyskanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, dzięki której każdy może nauczyć się, w jaki sposób najlepiej obsługiwać platformy nożycowe, a także nowoczesne podesty ruchome Warszawa oraz podesty ruchome masztowe. To profesjonalny podesty ruchome kurs, który spełni wszelkieCzytaj więcej »

Podnośniki koszowe

Oferta, jaką stanowią kursy UDT skierowana jest do wszystkich osób, jakie chcą podnieść swoje kwalifikacje i zapewnić sobie najlepsze standardy oferowanych usług, nasze szkolenia UDT to profesjonalna kadra szkoleniowa oraz ciekawe zajęcia, na jakie warto się zdecydować. Dzisiaj posiadanie uprawnienia UDT Warszawa to szansa nie tylko na podniesienie własnych kwalifikacji,Czytaj więcej »

Egzamin SEP i przed innymi komisjami

W celu uzyskania uprawnień do pracy z sieciami, instalacjami i urządzeniami elektroenergetycznymi, zużywającymi ciepło, a także paliwa gazowe konieczne jest podejście do egzaminu przed komisją SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich) lub też innymi komisjami powoływanymi przez Urząd Regulacji Energetyki (URE) takimi jak: Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne (PSE), Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego (SITPS lub SITSpoż), StowarzyszenieCzytaj więcej »

Uprawnienia SEP i ich rodzaje

Uprawnienia, które można otrzymać po pozytywnym zaliczeniu egzaminu organizowanego przez SEP – Stowarzyszenie Elektryków Polskich, umożliwiają pracę z sieciami, instalacjami oraz urządzeniami w trzech głównych kategoriach dla SEP do 1kV. Wyróżnia się trzy typu uprawnień SEP, a mianowicie są to: G1 – sieci, instalacje i urządzenia elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające i zużywające energię elektrycznąCzytaj więcej »

Stowarzyszenie Elektryków Polskich – podstawowe informacje

SEP, czyli Stowarzyszenie Elektryków Polskich to polska organizacja zajmująca się integracją elektryków polskiego pochodzenia. Jest to organizacja pozarządowa, która działa już od wielu lat, ponieważ początki Stowarzyszenia sięgają okresu zaborów. Członkostwo w SEP bazuje na formule otwartej, dlatego też zrzesza ono zarówno uczniów szkół zawodowych i techników w kierunkach elektrycznych, jak i również inżynierówCzytaj więcej »

Uprawnienia do obsługi suwnic

Suwnice wymagają posiadania odpowiednich uprawnień do ich obsługi. Można uzyskać je poprze uczestnictwo w specjalnych szkoleniach na suwnice, które organizowane są obecnie w wielu różnych ośrodkach szkoleniowych działających w całej Polsce. Uprawnienia nadawane są w dwóch kategoriach: II S – suwnice, wciągniki i wciągarki obsługiwane z poziomu roboczego oraz żurawie stacjonarne warsztatowe ICzytaj więcej »

Eksploatacja suwnic

Urządzenia nazywane suwnicami mają szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są między innymi w halach produkcyjnych, montażowych, a także innych obiektach przemysłowych, również na składowiskach, w stoczniach, w magazynach. Ze względu na swoją konstrukcję pozwalają na szybkie manipulowanie różnego rodzaju ładunkami w przestrzeni wyznaczonej przez swój obszar roboczy. Suwnice mogą być obsługiwane jedynie przez osoby posiadające odpowiednieCzytaj więcej »

Suwnice – podstawowe informacje

Suwnice zaliczane są do dźwignic. Ich praca następuje w ruchu przerywanym i pozwala na podnoszenie o opuszczanie ładunków za pomocą takich urządzeń jak wciągniki i wciągarki. Suwnice wykorzystywane są w transporcie bliskim materiałów w poziomie i pionie na danym torze jazdy urządzenia. Ruch ten jest ograniczony zarówno poprzez szerokość mostu suwnicy, jak i przezCzytaj więcej »

Uprawnienia do obsługi ładowarek teleskopowych

Ładowarki teleskopowe zaliczają się do kategorii wózków widłowych I WJO i do ich obsługi konieczne jest posiadanie odpowiednich uprawnień. Podstawą do uzyskania uprawnień w tym zakresie jest wzięcie udziału w szkoleniu, które prezentuje dokładne informacje dotyczące pracy z wykorzystaniem tego rodzaju wózków. W trakcie szkolenia kursant otrzymuje szeroką wiedzę dotyczącą obsługi urządzenia i bierzeCzytaj więcej »

Zapisz się na rozmowę

Podaj nam numer kontaktowy

1 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie