...
Ośrodek Szkoleniowy - KURSO

Publikacje

Suwnice

Zapraszamy na szkolenia UDT dla operatorów suwnic – pomagamy w uzyskaniu uprawnień w kategoriach II S i I S.

Kurs na suwnice

Ośrodek szkoleniowy Kurso zaprasza na kurs na suwnice – posiadamy szerokie doświadczenie w branży i naszym klientom zapewniamy pełną i fachową pomoc w uzyskaniu uprawnień nadawanych przez Urząd Dozoru Technicznego.

Kładziemy nacisk na wysoką jakość kształcenia naszych kursantów – posiadamy nowoczesne zaplecze pozwalające nam na prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych na wysokim poziomie, wyróżnia nas również wykwalifikowana kadra prowadząca nasz kurs na suwnice, cena – konkurencyjna i bardzo atrakcyjna, a także wysoka zdawalność egzaminów.

Cel szkolenia

Głównym celem szkolenia na suwnice jest uzyskanie uprawnienia na suwnice, które nadawane są w dwóch kategoriach. Dzięki nam możesz dowiedzieć się, jak obsługiwać tego rodzaju urządzenia i uzyskać pracę w zawodzie ich operatora.

Kategorie uprawnień na suwnice:

  • II S – suwnice, wciągniki i wciągarki kategorii II W obsługiwane z poziomu roboczego i żurawie stacjonarne warsztatowe
  • I S – suwnice, wciągniki i wciągarki w kategorii I W obsługiwane z poziomu roboczego lub z kabiny i żurawie stacjonarne warsztatowe

Program szkolenia

Nasze zajęcia odpowiadają wymogom Urzędu Dozoru Technicznego, dzięki czemu kompleksowo przygotowują do podejścia do egzaminu i uzyskania uprawnienia UDT operatora.

Tematy poruszane podczas zajęć:

  • budowa suwnic, ich rodzaje oraz obsługa
  • dozór technicznych urządzeń
  • obowiązki operatora – przed rozpoczęciem pracy, w trakcie prac i po jej zakończeniu
  • zasady bezpieczeństwa i higieny pracy

Warunki uczestnictwa w szkoleniu:

  • ukończone 18 lat
  • co najmniej wykształcenie podstawowe
  • stan zdrowia pozwalający na pracę na stanowisku operatora potwierdzony stosownym zaświadczeniem lekarskim

Nasze kursy UDT prowadzimy w dwóch trybach – otwartym, z którego mogą korzystać wszystkie zainteresowane osoby spełniające warunki uczestnictwa, a także zamkniętym, który przeznaczony jest dla grup zorganizowanych. Warszawa to główny obszar, na którym działamy, ale jesteśmy w stanie przygotować zajęcia w innych miejscowościach i terminach.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Powiązane artykuły::

Zapisz się na rozmowę
Podaj nam numer kontaktowy
1 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie

ZAPISY: +48 22 208 38 38