...
Ośrodek Szkoleniowy - KURSO

Szkolenia HAZOP

Szkolenia HAZOP

Zachęcamy do zapisania się na szkolenia HAZOP w naszym ośrodku Kurso. Mamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży i gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Kładziemy duży nacisk na jakość kształcenia – zapewniamy jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny. Współpracują z nami wykwalifikowani instruktorzy dla najwyższego poziomu satysfakcji kursantów.

Cel szkolenia

Zajęcia prezentują metodę przeprowadzania analizy zagrożeń i zdolności operacyjnych HAZOP (Hazard and Operability Studies) zgodnie z najnowszymi przepisami.

Szkolenia skierowane są głównie do specjalistów i inspektorów z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy, inżynierów, kadry kierowniczej.

Program szkolenia

Zajęcia przystępnie i dogłębnie prezentują zagadnienia związane z wykonaniem analizy HAZOP, która jest najczęściej stosowaną metodą analizy ryzyka. Dzięki prawidłowemu wykonaniu analizy tego rodzaju możliwe jest zmniejszenie ryzyka dla projektowanych oraz istniejących już obiektów.

Tematy poruszane podczas zajęć:

  • HAZOP – podstawowe informacje
  • przepisy, strategie oraz przykłady analizy HAZOP
  • metody określenia zagrożeń
  • wstępna analiza zagrożeń
  • szacunek ryzyka oraz bariery bezpieczeństwa
  • przegląd awarii, wypadków oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych
  • ćwiczenia na schematach procesu

Szkolenia w naszym ośrodku prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Bazujemy na najnowszych przepisach i uczymy kompleksowo. Stosujemy aktywizujące metody nauczania – duży nacisk kładziemy na praktykę.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej!


Zapisz się na rozmowę
Podaj nam numer kontaktowy
6 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie

ZAPISY: +48 22 208 38 38