...
Ośrodek Szkoleniowy - KURSO

Publikacje

Żurawie

Prowadzimy kurs na operatora żurawia nadający uprawnienia dźwigowe – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w Kurso!

Kurs na operatora żurawia – dźwigu

W ośrodku szkoleniowym Kurso prowadzimy profesjonalny kurs operatora żurawia – dźwigu, dzięki któremu można uzyskać uprawnienia dźwigowe. Dzięki współpracy z UDT zapewniamy naszym klientom najwyższą zdawalność.

Żurawie samojezdne, wieżowe i szynowe to urządzenia powszechnie wykorzystywane na placach budów. Dzięki naszemu ośrodkowi możesz otrzymać uprawnienia na dźwigi tego rodzaju i szukać pracy nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju. Zapewniamy najwyższą jakość kształcenia dzięki naszemu nowoczesnemu zapleczu i wykwalifikowanej kadrze.

Cel szkolenia

Głównym celem zajęć jest przekazanie uczestnikowi kompleksowej wiedzy potrzebnej jako operator dźwigu. Kurs składa się z dwóch części i przygotowuje uczestników do uzyskania uprawnień nadawanych przez Urząd Dozoru Technicznego.

Kategorie uprawnień na żurawie zgodnie z UDT:

  • II Ż – operator żurawia samojezdnego
  • I Ż – operator żurawia wieżowego i szynowego

Program szkolenia

Nasz kurs na żurawia – dźwig obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną, dlatego pozwalamy naszym klientom na łatwe uzyskanie uprawnień jako operator żurawia wieżowego i innych typów.

Podczas zajęć poruszamy tematykę taką jak:

  • budowa i rodzaje dźwigów
  • dozór techniczny urządzeń
  • obowiązki operatora – przed rozpoczęciem pracy, w trakcie pracy i po jej zakończeniu
  • zasady bezpieczeństwa i higieny pracy

Warunki uczestnictwa w szkoleniu:

  • ukończone 18 lat
  • co najmniej wykształcenie podstawowe
  • stan zdrowia pozwalający na pracę na stanowisku operatora potwierdzony stosownym zaświadczeniem lekarskim

Prowadzony przez nas kurs operatora dźwigu jest dostępny w wariancie otwartym i zamkniętym. Szkolenia otwarte przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych osób spełniających powyższe warunki, z kolei zamknięty kurs na dźwig jest skierowany do grup zorganizowanych, także pracowników firm. Jesteśmy w stanie zrealizować go uzgodnionym wcześniej miejscu i terminie.

Zapraszamy serdecznie na kurs dźwigowego do ośrodka szkoleniowego Kurso!

Powiązane artykuły::

Zapisz się na rozmowę
Podaj nam numer kontaktowy
1 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie

ZAPISY: +48 22 208 38 38