Учебный центр - КУРСО

Обучение правилам пожарной безопасности

Теоретические и практические занятия

Oferujemy kompleksowe szkolenie PPOŻ w Центр КУРСО. Zapewniamy bogaty program zajęć oraz wykłady prowadzone przez specjalistów. Dojeżdżamy do każdego miasta w Polsce. Po szczegóły zachęcamy do kontaktu. 

Zagadnienia omawiane na zajęciach 

Szkolenie jest oparte na dwóch częściach – teoretycznej i praktycznej. Oto jakie tematy mogą być poruszane na zajęciach: 

  • rozpoznanie zagrożenia pożarowego na miejscu pracy, 
  • rozmieszczenie sprzętu gaśniczego – odpowiednie instruowanie, 
  • instrukcja pożarowa w zakładzie pracy, 
  • informacje o oznaczeniach ewakuacyjnych, 
  • zapoznanie z oznaczeniem pożarowym budynku, 
  • proces prowadzenia ewakuacji, 
  • przeprowadzenie procedur związanych z alarmowaniem, 
  • obsługa sprzętu gaśniczego, np. gaśnica, 
  • nauka pierwszej pomocy. 

Темы могут быть свободно расширены и адаптированы в соответствии с ожиданиями клиента. Таким образом, сотрудники могут получить знания, наиболее соответствующие характеру их работы. На наших занятиях мы организуем различные демонстрации, и участники могут принять участие в практических упражнениях. Стоит отметить, что после обучения каждый получает сертификат. Это обеспечивает документирование знаний. 

Противопожарная защита на рабочем месте

Почему оно того стоит? 

Zgodnie z art. 209 Kodeksu pracy, pracodawca ma obowiązek wyznaczyć pracowników, aby wykonywali zadania w razie pożaru, takie jak ewakuacja. Musi też zapewnić odpowiednie środki do zwalczania ognia. Aby mieć pewność, że należycie wywiążą się Państwo z tego obowiązku prawnego, należy przeprowadzić szkolenie w zakresie przepisów przeciwpożarowych. Najlepszym wyjściem jest organizacja takiego kursu dla całego personelu. Dzięki temu cała firma będzie bezpieczniejsza, gdy dojdzie do pożaru: pracownicy będą wiedzieć jak się zachować, a także jak udzielić pomocy poszkodowanym. Po przebytym szkoleniu pracownik będzie również wiedział, co zrobić, gdy w jego własnym domu wybuchnie pożar, a także dowie się, jak postępować w przypadku oparzeń. 

Что мы предлагаем? 

Ośrodek KURSO oferuje Państwu szkolenia z przepisów przeciwpożarowych. Co charakteryzuje nasze szkolenia? 

Опыт Наши сотрудники обладают достаточной квалификацией для проведения такого рода курсов и имеют многолетний опыт работы. 
Современность Оборудование, которое мы предоставляем в распоряжение слушателей, а также наши залы, оправдают ожидания даже самых требовательных. 
Активация Программа обучения увлекательна и чрезвычайно насыщена - включая практические упражнения. 

Kurs jest przeznaczony dla tych, którzy zaczynają pracę na swoim stanowisku. Takie szkolenie przede wszystkim służy wprowadzeniu do przepisów PPOŻ. Również dzięki temu poznaje się zasady postępowania w przypadku pożaru.  

Профессионализм 

Nasze kursy charakteryzuje wysoka jakość. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu instruktorów, jesteśmy świadomi potrzeb naszych zleceniodawców. Wszystkie nasze szkolenia są prowadzone w nowoczesnych salach z odpowiednim sprzętem. Dzięki niemu jest możliwe prowadzenie zajęć w dogodnych warunkach i w atrakcyjnej formie. Angażujemy także uczestników do wykonywania różnych aktywności, przez co szkolenie jest o wiele ciekawsze. Program kursu jest stale aktualizowany w oparciu o najnowsze przepisy i wytyczne. Wszystko to gwarantuje pełen profesjonalizm kształcenia w Ośrodku KURSO. 

grafika reklamująca szkolenie

Где проходит курс? 

Szkolenia odbywają się w naszych ośrodkach szkoleniowych bądź w siedzibie klienta. Przeprowadzamy kursy na terenie całej Polski, a nawet poza jej granicami. Można się zapisać na szkolenie odbywające się na miejscu w formie otwartej bądź zamkniętej. W kursie otwartym biorą udział wszyscy, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje. W przypadku szkolenia o charakterze zamkniętym, uczestnikami są osoby z danej grupy zorganizowanej. Kursy prowadzimy w różnych terminach. Jeśli chcą Państwo zorganizować zajęcia na terenie swojego zakładu pracy, istnieje taka możliwość! Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie w dowolnie wskazanym miejscu niezależnie od tego, czy to sala szkoleniowa, czy Państwa zakład pracy. 

Оценка 

Cena w naszym ośrodku zależy m.in. od liczby uczestników. Mamy rabaty dla większych grup zorganizowanych. Aby dowiedzieć się więcej i otrzymać wycenę, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. 

Центр КУРСО 

Ośrodek KURSO ma w swojej ofercie nie tylko kursy. W przypadku, gdy potrzebne są inne usługi w zakresie przepisów przeciwpożarowych, jesteśmy do Państwa dyspozycji. W razie potrzeby jesteśmy w stanie dokonać konserwacji, przeglądu czy naprawy sprzętu gaśniczego. Te usługi i wiele innych oferujemy w korzystnych cenach. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie Państwo na naszej stronie. Znajomość przepisów przeciwpożarowych jest kluczowa dla bezpieczeństwa firmy, dlatego tym bardziej zachęcamy do wzięcia udziału w naszych szkoleniach i skorzystania z oferty naszych innych usług w tym zakresie. Wiedza na temat zapobiegania pożarom jest naprawdę przydatna zarówno na stanowisku pracy, jak i w życiu codziennym. 


Записаться на собеседование
Укажите свой контактный номер
15 люди заказали звонок сегодня

Мы позвоним вам в ближайшее время

РЕГИСТРАЦИЯ: +48 22 208 38 38