...
Ośrodek Szkoleniowy - KURSO

Oferta

Szkolenia Kurso – nasza oferta

Organizujemy kursy zawodowe i egzaminy, między innymi kursy UDT oraz na uprawnienia G1, G2, G3, zgrzewanie i spawanie.

Oferta szkoleniowa Kurso

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu kursów zawodowych, dzięki którym można łatwo uzyskać uprawnienia do pracy na różnych stanowiskach. Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, zapewniając im profesjonalne wsparcie w realizacji zamierzeń zawodowych i mamy nadzieję, że uda nam się również spełnić wszystkie twoje wymagania w tym zakresie.

Kompleksowa nauka, nowoczesne metody edukacyjne, wykwalifikowana kadra, przystępne ceny i nowoczesny sprzęt – to wszystko powoduje, że skorzystanie z naszych zajęć jest przeszłościową decyzją.

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim:

  • szkolenia na uprawnienia UDT dla operatorów i konserwatorów urządzeń transportu bliskiego (UTB)
  • szkolenia na uprawnienia G1, G2, G3 do 1kV, przed wybraną przez kursanta komisją SEO, PSE, SIMP, SITPS – G-1 (elektroenergetyka), G-2 (ciepło) oraz G3 (gazy)
  • szkolenia na uprawnienia spawalnicze i zgrzewanie – dla zgrzewania doczołowego, mufowego i elektrooporowego (HS+HM+HMS, uprawnienia BUG Gazobudowa, Urzędu Dozoru Technicznego) oraz dla osób nadzorujących zgrzewanie termoplastycznych tworzyw sztucznych

W ramach zajęć dla operatorów i konserwatorów UTB oferujemy:

Zależy nam na tym, aby nasi kursanci mogli uzyskać fachowe przygotowanie w swoim zawodzie, dlatego też nauka w naszym ośrodku jest zawsze kompleksowa i przebiega pod okiem doświadczonych instruktorów. Wykorzystujemy nowoczesne, aktywizujące metody nauczania, dzięki którym nasi kursanci mogą lepiej przygotować się zarówno do egzaminów, jak i także do codziennej pracy.

Szkolenia organizujemy w trybie otwartym – są one przeznaczone do każdej zainteresowanej osoby. Również prowadzimy szkolenia UDT i G1, G2, G3 oraz inne jako zamknięte, które kierujemy do grup pracowniczych. W każdym z tych przypadków cena naszych zajęć jest bardzo atrakcyjna. Działamy w mieście Warszawa oraz w innych miejscowościach.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą zaprezentowaną na stronie – w Kurso jesteśmy także zawsze do dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszymi usługami szkoleniowymi.


Zapisz się na rozmowę
Podaj nam numer kontaktowy
63 osób zamówiło dzisiaj rozmowę

Zadzwonimy w najbliższym czasie

ZAPISY: +48 22 208 38 38